Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o prijateljstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:52

“Prijateljstvo kao vrijednost iznad svih drugih vrijednosti.” Milan Kundera
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:52

Prijateljstvo nam pokazuje da ni u jednoj tuzi ni radosti nismo sami.” Pam Brown

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:52

Prijateljstvo je za mene bilo dokaz da postoji nešto jače od ideologije, vjere, nacije.” Milan Kundera
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:53

Prijateljstvo je najteža stvar na svijetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako nisi naučio šta je smisao prijateljstva, uistinu nisi ništa naučio.” Muhammad Ali
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:53

“Prijateljstvo je sastavni dio ljudske sreće.” Voltaire
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:53

“Prijatelj je tu kad uz tebe nema baš nikoga.” Pam Brown
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:53

“Prijateljice imaju veće telefonske račune nego što ih imaju holivudski bogatuni.” Pam Brown
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:54

“Prijatelj se može uzeti za remek djelo prirode.” Ralph Waldo Emerson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:54

Prije bih se mogao sprijateljiti s onim koji mi je u nastupu strasti učinio hiljadu zala, nego s hladnim čovjekom koji bi mi učinio hiljadu dobara.” Sándor Petőfi
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:54

Sa svojim prijateljima radim isto što i sa svojim knjigama. Htio bih da su onde gdje ih mogu naći, ali se rijetko njima koristim.” Ralph Waldo Emerson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:54

“Svako će znati da vam kaže koliko ima koza i ovaca, ali ne i koliko ima prijatelja.” Sokrat
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:55

“Tvoje prijateljstvo bilo je sunčeva svjetlost koja je neopozivo promijenila moj život!” Pam Brown
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:55

“Treba pomoći prijateljima kada im je to potrebno, a ne dokazivati se kad su oni već propali.” Ezop
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:55

“Veseli i dobri ljudi traže prijateljstvo, a hrđavi jatake i ortake.” Ibn Zafar
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:55

“Vino stvara prijatelje, a suze ih stavljaju na kušnju.” Njemačka poslovica
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:56

Život bez prijateljstva je ništa.” Ciceron
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Ned 6 Nov - 18:57

Izreke o prijateljstvu - Page 12 122770
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:00

„Nema ništa bolje od prijatelja, osim od prijatelja s čokoladom.“ - Linda Graison
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:00

„Prijateljstvo je rođeno u trenutku da jedna osoba kaže drugoj: „Što? Zar i ti? Mislilo sam da sam jedini!““ – C. S. Luis
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:01

„Ni jedno prijateljstvo nije slučajno“ - O. Henri
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:01

„Radije bih hodala s prijateljem u mraku, nego sama na svetlu! - Helen Keler
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:01

„Vi ste najbolji prijatelji koje iko može imati. I smešno je, ali imam osećaj kao da vas poznajem ceo život, ali ne poznajem vas tako dugo, zar ne?“ – Čarobnjak iz Oza
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:01

„Nemoj hodati iza mene; možda te neću voditi. Nemoj hodati ispred mene; možda te neću slediti. Samo hodaj pored mene i budi mi prijatelj.“ - Alber Kami
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:01

„Prijateljstvo obeleži život čak dublje od ljubavi. Ljubav se može pretvoriti u opsesiju, a prijateljstvo uvek ostaje na deljenju.“ - Eli Vizer
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610Sub 12 Nov - 22:02

Na svetu najteže je objasniti prijateljstvo. To nije nešto što se uči u školi. Ali, ako niste naučili smisao prijateljstva, stvarno niste naučili ništa.“ - Muhamed Ali
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o prijateljstvu - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 12 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o prijateljstvu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pesme o prijateljstvu
»  Izreke o putovanjima
» Smešne izreke
» Izreke o životinjama
» Izreke o iskrenosti
Strana 12 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-