Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Ned 11 Dec - 11:16

- A normal man? For me, a normal man is one who turns his head to see a beautiful woman's bottom. The point is not just to turn your head. There are five or six reasons. And he is glad to find people who are like him, his equals. That's why he likes crowded beaches, football, the bar downtown...
- At Piazza Venice.
- He likes people similar to himself and does not trust those who are different. That's why a normal man is a true brother, a true citizen, a true patriot...
- A true fascist.

(Il conformista)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Ned 11 Dec - 11:16

"And it will be like a taco, inside a taco, within a Taco Bell, that's inside a KFC, within a mall, that's INSIDE YOUR BRAIN! AHPAH PAPAH PAH CHEECHA PAH KAHKAH ! ! !"

South Park, episode Insheeption
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Ned 11 Dec - 11:16

-So, Janie, how was school?
-It was okay.
-Just okay?
-No, Dad. It was spectacular.

American Beauty
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:26

Ukusan ovaj Pantelija!
Ostali samo dugmici!
Ja sam posteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju..

Jesi li pucao nekad?
Pa naravno da sam pucao!
A gde si pucao?
Pa na svadbama!
A u sta si pucao?
U vazduh!
Pa jesi li pogodio vazduh

Maratonci trce pocasni krug
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:27

-Sta to radis kume?!
-Ve-ezbam kume, probamo za film. I ti ces ovo isto da radis, samo sutra.

Maratonci trce pocasni krug
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:27

-Siđem ja jedno jutro dole do frizeraja, listam gazete de la sportivo, čujem vrata! Okrenem se… Batistuta!
-Gabrijel?
-Svega mi! E, i pita ga brica:”Bati kako ćemo”? A on, pokaže na mene, kaže "Isto kao ovom momku!
-Ne seri!?
-Ma ne pomerio se s’ mesta! Bog zna kako se mi tu upoznamo, ja reč, on reč, ke koza...
-I, šta vozi Batistuta?
-Šta mislis, a?
-Pa ne znam… Ferrari?!
-YUGO!!!
-Ne seeeeri da vozi Yugo?!
-Vidi čoveka! Pa, svega mi, al' 65A crni kabrio, ja mu lično dovez'o iz Kragujevca!
-Ne seri!
-Skroman dečko, šalje sve pare kevi!



Kad porastem bicu kengur
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:27

- Što je nisi priveo čoveče?!
- Gde?!
- Šta, kao nisi u tom fazonu?
- G-D-E?! Imam na gajbi ćaleta, kevu, kevine dve tetke iz Bosne i ujnu sa Kosova....
- U jebote, puna ti kuća riba!

Kad porastem bicu kengur
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:28

...bila sam u Kelnu. Odatle poticu kelneri...

neponovljivi Radovan treci
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:29

"Tata, tata zasto peremo zube?"
"Dolaze na gosti, sine.."
"A sta cemo da im radimo?"

Varljivo leto 68
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:30

-Ko to mi?
-Ti, tvoj otac tvoj brat i svi oni koje smo pobili i oni koji su uspeli da pobegnu. Kad ste videli da mi nemozete nista, da sam izvukao zivu glavu, onda ste me zatvarali. Nije vam odgovaralo da svi budemo jednaki, i da nema ovakvih razlika medu ljudima. Nije se rat ni zavrsio, a ti si se vratio sa posteno zaradjenim kapitalom, pre tebe nji hiljadu posle tebe jos hiljadu, da ponovo zidate dvorce i zamkove, da ponovo tlacite i unistavate ljude. Je li? Pa, zar ste me zato zatvarali, samo zato sto ste me terali da verujem, a tebe? A tebe ne zatvaraju za ono zbog cega smo se borili, zato sto sam vikao ZIVEO STALJIN I SOCIJALNA REVOLUCIJA, a sta sam trebao da vicem ziveo kapitalizam...

-Da ti lepo priznas. Evo i Djura ce da ti oprosti sto te je tukao.

Balkanski Spijun
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Sre 14 Dec - 19:30

Je l' ti to dres? - Zoran Cvijanovic - Mi nismo andjeli
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:46

"Iskreno, draga, nije me briga" - Rhett Butler (Clark Gable) u "Prohujalo s vihorom" (1939.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:46

"Nakon svega, sutra je novi dan"- Scarlett O'Hara (Vivien Leigh) u "Prohujalo s vihorom" (1939.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:46

"Louis, mislim da je ovo početak divnog prijateljstva" - Rick Blaine (Humphrey Bogart) u "Casablanci" (1942.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:46

Uvijek sam ovisila o dobroti stranaca" – Blanche Dubois (Vivien Leigh) u "Tramvaj zvan čežnja" (1951.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:47

"Dakle, nitko nije savršen" - Osgood Fielding III 
(Joe E. Brown) u "Neki to vole vruće" (1959.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:47

"Gđo Robinson, pokušavate me zavesti, ne?" - Benjamin Braddock 
(Dustin Hoffman) u "Diplomcu" (1967.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:47

"Znam što misliš: je li ispalio svih šest metaka ili samo pet... Iskreno rečeno, zbog cijele ove gužve ne znam ni sam... Moraš si postaviti jedno pitanje: imam li sreće? Dakle, imaš li, ništarijo?"- Harry Callahan (Clint Eastowood) u "Prljavom Harryju (1971.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:47

Dat' ću mu ponudu koju neće moći odbiti" - Vito Corleone (Marlon Brando) u "Kumu" (1972.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:48

"Bolje si opremljena za vođenje ljubavi nego za vođenje rata" - Don Rafael Acosta (Fernando Ray) u "Diskretnom šarmu buržoazije" (1972.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:48

"Gospodo, ne možete se ovdje svađati! Ovo je Ratna soba" - predsjednik Merkin Muffley (Peter Sellers) u "Dr. Strangelove" (1964.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:48

"Ako Bog postoji, nadam se da ima odličan izgovor" - Boris (Woody Allen) u "Ljubavi i smrti" (1975.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:48

"On nije Mesija, on je zločesti dečko" - Mandy Cohen (Terry Jones) u "Brianovu životu" (1979.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:49

"Ima bezbroj mjesta na koja bih išao, problem je gdje ostati" - Johnny (David Thewlis) u "Goli" (1993.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610Uto 21 Feb - 11:49

Razlika između ludila i genijalnosti mjeri se samo uspjehom" - Elliott Carver (Jonathan Pryce) u "Sutra nikad ne umire" (1997.)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 7 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filmski žanrovi
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Najbolji filmski negativci
» Najbolji filmski momenti
Strana 7 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-