Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:35

"Govori srpski, da te ceo svet razume."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:36

LJEPOTA POROKA:

Vidji Qrca u slamnatom sesiru

Bjese li ovo ona od juce?
Ne,ova je nova
E sa kakvim medjedom meni zivot prodje

Stani manijak !!!
Nisam ja manijak, ja sam Luka

mmmmm, da me vidi moja mila majka,joj kako je to ljepo, mmmm
Ja sam ti i otac i majka
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:36

Tesna koza
-Telefon stuca, radijator curi, steker razvaljen samo jos struja sto me ne ubije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:36

Mi nismo andjeli
-Sta sam nocas propustio - Mmmm...nista
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:37

Srce ja sam za tebe AJKULA!


A to mi je moj komsija iz komsiluka.

'Jagoda u suprmarketu"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:37

-Jesi ti ikad pucao?
-Jesam!
-A gde?
-Pa na svadbi!
-A u šta si pucao?
-Pa u nebo!
-Pa jesi ga pogodio?! (Maratonci)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:40

"Ove današnje klinke se satiru od kurca"- MI NISMO ANDJELI
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:40

"Vid' ćune, prava pionirska"

"Aj, Halile, ti ga prvi zalilaj"

"Je li, deco, je l' imate vi para za ovo planinarenje" ?- LEPA SELA, LEPO GORE.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:40

"Prirodi je trebalo milion godina da od majmuna napravi čovjeka, a komunizmu samo 50 da od čovjeka napravi majmuna"- Branislav Lečić u filmu "Profesionalac"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:40

"Ma, nije Slobo kriv. Mi smo *****. *****. On će da pusti vodu i ***** će da odu"- "Profesionalac" jo5.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:41

"Ne raspravljaj se s njim nabodi ga, nabodi ga, nabodi gaaa..." -navijačka iz filma "Nebeska udica".
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:41

-"ja znam da sam jedna bezosjecajna svinja kao sto si ti do sad mnogo puta rekla ali ako malo zagrebes ispod kozhe surovog i naocigled bezosjecajnog coveka videces da se tu krije samo jedna umetnicka uplakana dusha"-Nikola Djuricko u "MRTAV LADAN"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:41

"Nije da ti ne verujemo,ali jel mozhe lemi jos samo malo da te iznabada"-takodje"
-"Daj dva rubenstajna,dva za njega dva za mene"-Mrtav ladan oba citata
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sub 3 Feb - 10:42

Bako sutra ti donosimo koku ,neka sine bolje petla
RANE
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Čet 8 Mar - 23:16

Where is this love? I can't see it, I can't touch it. I can't feel it. I can hear it. I can hear some words, but I can't do anything with your easy words.
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Čet 8 Mar - 23:18

Čistio sam tatin pištolj pa je opalio. – I imaš 5 rana? – **** ga, ja sam uporan dečko.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sre 14 Mar - 12:32

"Nakon svega, sutra je novi dan"- Scarlett O'Hara (Vivien Leigh) u "Prohujalo s vihorom" (1939.)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sre 14 Mar - 12:35

"Louis, mislim da je ovo početak divnog prijateljstva" - Rick Blaine (Humphrey Bogart) u "Casablanci" (1942.)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sre 14 Mar - 12:36

"Dakle, nitko nije savršen" - Osgood Fielding III 
(Joe E. Brown) u "Neki to vole vruće" (1959.)

Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Sre 23 Maj - 14:10

Iznenada shvatis da se sve zavrsilo....stvarno. Nema vise povratka nazad. NE KAJ SE! Kad pokusavas da se sjetis gdje je sve zapravo pocelo, otkrijes da je sve pocelo i prije nego sto si mislio. Mnogo prije...I tada, u tom trenutku shvatis da se sve desava jednom u zivotu. Nista vise nece biti isto...ma koliko god pokusavao nikad vise neces imati isti osjecaj, osjecaj da si TRI METRA IZNAD NEBA...''
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 16:19

Carol Connelly: Why can't I have a normal boyfriend? Just a regular boyfriend, one that doesn't go nuts on me!
Beverly Connelly: Everybody wants that, dear. It doesn't exist.

(As Good As It Gets)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 16:19

See, now I'm thinking, maybe it means you're the evil man, and I'm the righteous man, and Mr. 9 millimeter here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or, it could mean you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is, you're the weak, and I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin', Ringo. I'm trying real hard to be the shepherd.

Jules Winnfield - My man from Inglewood

(Pulp Fiction)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 16:19

Come on, let's get some tacos ...

Kilmer

(The Doors)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 16:19

Where is your will to be weird ?!

Morrison

(The Doors)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610Pon 28 Maj - 16:20

Kod nas niko ne radi ono sto najbolje zna !

Ali zato uvek dobro naplate !

Bata Zivotinja

(Zivot je lep)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 10 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filmski žanrovi
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Najbolji filmski negativci
» Najbolji filmski momenti
Strana 10 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-