Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brisanje postova, da ili ne?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Brisanje postova, da ili ne?
1. kategorično protiv
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 36% [ 8 ]
2. kategorično za
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 5% [ 1 ]
3. ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 5% [ 1 ]
4. ko zavredi, briši
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 36% [ 8 ]
5. zabranjujem da se mene briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 5% [ 1 ]
6. ja sam najpametniji, nema tu šta da se briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 0% [ 0 ]
7. ne zanima me
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 0% [ 0 ]
8. ko me obriše, ja odo
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 0% [ 0 ]
9. kme, kmeeeeeeeeeeeeeeee
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 0% [ 0 ]
10. svašta, ovo ne zaslužuje anketu
Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote1013%Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 I_vote11
 13% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 22
 

AutorPoruka
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 16:00

EROTIC MAN ::
Dragi kolega Toni
 
pre nego si otvorio temu o adminu javio si mi se na pp. nećemo prepričavati šta si mi napisao (Ariana nije uopšte spomenuta), a pogotovo ne kopirati jer to nije po pravilniku foruma, a nije ni lepo. pažljivo sam ti pola časa odgovarao i kad sam ti želeo poslati odgovor ĆORAK. onemogućio si da ti pošaljem odgovor na poruku. pokušavao sam skoro celi čas, bez uspeha, blokirano. nisam to shvatio zlonamerno kao tvoje podjebavanje, cinizam ili pokušaj manipulacije već jednostavno kao tvoju nespretnost i zaboravnost. drugi dan sam našao tvoju temu i to zaključanu što je i red po pravilniku foruma. na bilo kom drugom forumu bi tema bila obrisana a ti poslan na hlađenje, tj banovan jer si otvaranjem teme ustvari uvredio adminku, tj vlasnicu foruma. isto to sam želeo da ti kažem u onom pp odgovoru čije si primanje blokirao.
 
u ovoj temi odgovorio sam kako sam mislio da treba. ako se zbog toga ljutiš, neka ti. tvoj sukob s Arianom mene ne zanima, a verujem da ne zanima ni forumaše. probao sam vas smiriti komentarima na forumu a Ariani sam par puta javno savetovao (čak i danas) da te preskoči i izbegava što se na forumu može i pročitati. kako je sukob nastao ne znam, znam samo da s Arianine strane stvarno nisam primetio ni jedan post koji bi takvu tvoju ljutnju mogao izazvati da imaš opravdanje za onake uvrede i bezobrazne reči koje si joj na forumu uputio.  za to bi na bilo kom drugom forumu bio banovan, svejedno da li ima jedan admin, dva ili dvadeset dva. prošao si neokrznut jer ovde koliko vidim nema banovanja, iako bi možda trebalo da bude.
 
šta se s tobom dešava u poslednje vreme ne znam ali nisi onaj Toni od pre nekog vremena. zbog toga sam zadnjih sedmica  izbegavao da te uzimam u usta iako ni jedna moja reč  ni misao gde te spominjem nije bila zlobna, zlonamerna ili neko ismevanje, već samo pokušaj šale i zaebancije. više te neću zaobilaziti, kad mi bude u kontekstu spomenuću te, ali ponavljam ne da te provociram, ismejavam i radim od tebe budalu, već samo da se šalim kao što se šalim sa svim drugim forumašima, a i oni sa mnom. niko od čoveka ne može uraditi budalu kao što to on može sam.
 
moj savet forumski druže: ostavi ružne misli i osećaje van Haossa, izbegavaj kavgu i vređanje, batali ideju o preuzimanju Haossa, opusti se, zabavljaj i šali. niko te ovde ne mrzi i podjebava, bar ja nisam primetio a verujem ni drugi.
 
vrati mi na druženje onog Tonija od pre neki mesec. njega sam voleo. ovaj novi, kavgadžija Toni mi nije simpatičan.  happy
1. Neces da prepricavas moj pp ali ipak jedan dio tu javno pises, u redu prijatelju.Sad si polozio i to posteno.
2.Moj sukob sa Arianom te neinteresira, pa se zalis ako postavim Anketu koju sam postavio????Gdi je tu logika sada?!?!
3.Pises moje vredjanje i bezobrazne itd. A ona nije indirektno bezobrazna??? Ni tu nevidim logike.
4. Rijeci pises kao moje navodno podjebavanje, cinizam ili pokusaj manipulacije koje nisi tako svhatio ali pises i spominujes ih u ovome postu? To je cista diskriminacija, izmisljanje i laz.
5.Spominjes u postu nespretnost i zaboravnost moju. Opet tu kazes stime ja sam smotan i star covjek, ajde neka ti budne to ili neka stoji.
6.Spominjes hladjenje i banovanje . Nisi ti Admin Schadow da ti odlucis kad ce jedan clan biti banovan ili ne. Erki, stvarno sa ovime nemozes hvatati glasove za tvoju stranku.Samo ako je narod glup, nepismen ili neznaju da citaju izmedju redova. Ali moj glas cu ti ipak dati za tvoju stranku, jer mi se svidja tvoj post. To od tebe nisam nikad ocekivao, jer smatrao sam te uvjek igracom tu na forumu a ne kao forumasa koji ozbiljne teme pise i koji ne skakuce ili se smije sa smile-om ili se samo sali itd.
7.Pise neznas sta se samnom desava u zadnje vrijeme i da nisam onaj Toni od pre?!?! Bukvalno mene teras u ludnicu stim postom! Namjera ili ne namjerno, to neznam i netrebam da znam.
8.Neintersuje te ono u vezi Ariane ali pise da nisi vidio da me netko mrzi ili podjebava??? Stavrno Erki, ovo sve je van mog Univerzuma i razuma sto si napisao.

Da zakljucim statment svoj na tvoj post.

Dolazim tu 4 godine i vise, nikad nije bilo problema. Problemi su poznati i kad su poceli. Samo to sve nikoga neinteresuje koliko vidim i citam. Pa uzbuna kako ja mogu Anketu stavljati itd.

Nego znas sta prijatelju..ja sam isti kao i pre i sutra i prekosutra. samo neki od Vas nisu vise isti.


Mislim da u postu nisam tebe ili nekoga drugog vredjao, nesiguran sam sad, ma moram sam sebe provjeravati od sada, dao si mi razlog.  Rolling Eyes

Prijatelju moj, tebi zelim sve naj naj i hvala ti na ovom tvom kvalitetnom postu. Malo ljudi ima koji ume tako da pisu, srednja skola minimu treba za to.

Ako neke suglasnice budnu slobodno mozes mi poslati pp. Moje sanduce je otvoreno. To sto si napocetku pisao da je bio zakljucan nemozes dokazati ali ja mogu dokazati da sam primio u tom periodu pp od drugih clanova. Nartavno i slao inace nebi ga dobio. Ali moguce je, tehnika nije uvjek 100% ispravna necu da se kunem da je bilo otvoreno ili zakljucano.


U tom smislu prijatelju , hvala na citanju.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 18:51

Licilo na bezazlenu temu,a vidi ovo.Sta se dogadja ljudi.Znate li koliko ljudi ginu? Koliko ih umire samo u nasem gradu? Koliko gladnih?A vi? Postoji ovo mesto na kome sve to treba zaboraviti i ovde se opustiti,i uzivati. Ne prenositi losu energiju.Ovo je zato odabran Forum svih nas.Sto je bio pozitivan.Pun humora.Lepih postova.Pun ljudi koji su imali svoju zanimaciju.
Hajde  opustite se i uzivajte da uzivamo!
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 22:51

3.ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 23:00

tamoneki ::
Moram jos nesto da kazem na temu brisanja postova...
u principu sam protivnik bilo kakvog brisanja osim ako nije neka laz, teska uvreda ili pretnja...tema koja je u suprotnosti sa pravilnikom  bi trebalo biti zakljucana a ne obrisana... trebalo bi otvoriti otvoriti jednu „deponiju“  neprikladnih tema i postova da bi se videlo i kakvih gluposti sve ima...sama mogucnost komparacije bi dala bolju sliku i jasniji prikaz sta je i zasto nedozvoljeno...jer kad je nesto napisano to znaci i da se to dogodilo na forumu, to je deo istorije foruma...sustinski, brisanje dogadjaja je menjanje istorije...a zanemarivanje bilo kojeg dogadjaja u daljem kontekstu odlucivanja moze dovesti do lancane reakcije pogresnih zakljucaka...zato, principijelno mislim da je bolje ostaviti to sto nije u skladu sa forumskim pravilima ali ga na neki nacin izolovati i oznaciti kao gresku, glupost, budalastinu ili kako god vec bude definisano...ujedno ce takvo „presudjivanje“ glupostima postati i forumska praksa koja ce automatski oduzeti pravo pojedinim clanovima na destruktivno delovanje... i ukoliko je neko uporan u pokusajima destrukcije banovanje bi bilo dobar vid hladjenja...
Sa druge strane, treba dozvoliti svakome da iskaze svoje misljenje ili stav ukoliko time ne vredja nikoga ili nije u funkciji lazi, pretnje ili neke druge destruktivne radnje...
Da ne budem pogresno shvacen, sto se tice mojih postova mogu sve da obrisu meni to ne smeta i ne znaci nista...ali ima ljudi kojima ti postovi znece nesto, mozda su im oni i zivotno delo tako da sam zbog toga principijelno protiv brisanja a za selektovanje u neku vrstu deponije gluposti za one postove koji to zasluzuju...
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 25066

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 23:13

Unforgettable ::
3.ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem happy

Kod mene isto happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 23:14

Ariana ::
Unforgettable ::
3.ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem happy

Kod mene isto happy

Mhhm.. happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 25066

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Uto 10 Apr - 23:15

Unforgettable ::
Ariana ::
Unforgettable ::
3.ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem happy

Kod mene isto happy

Mhhm.. happy

Mislim da se to da primetiti happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 12:54

Toni, da završimo priču. neću citirati tvoj zadnji odgovor da odgovaram reč po reč ali ništa loše nisam mislio, a ni u ludilu te nisam želeo vređati između redova, veruj mi. meni je samo stalo do mira na Haossu, da vreme ovde trošimo na Azezanje a ne na nepotrebne rasprave.

završio bi ovde diskusiju.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 13:00

This or those user(s) do not wish to receive private messages : Tony


evo  happy za kraj diskusije  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 13:02

ĆORAK. opet nije prošla poruka.  angry angry angry


ebem i tebe i tvoje sanduče   happy happy happy happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:35

EROTIC MAN ::
Toni, da završimo priču. neću citirati tvoj zadnji odgovor da odgovaram reč po reč ali ništa loše nisam mislio, a ni u ludilu te nisam želeo vređati između redova, veruj mi. meni je samo stalo do mira na Haossu, da vreme ovde trošimo na Azezanje a ne na nepotrebne rasprave.

završio bi ovde diskusiju.  happy
 Poceo si diskusiju i zavrsio si. To pozdravljam a u vezi sanduce nekontam sad nista vise. Od drugi primam od tebe navodno ne.Bilo kako blilo rijeseno je i ide u akte.


Poz. Tony
happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35440

Učlanjen : 10.09.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:43

Mislim da gornji post treba obvezno obrisati. Jer mamalaz je zatvorio PP, a piše da mu je otvoren. Možda mu je šlic otvoren, ali PP kako navodi u gornjem postu nije.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:47

Nisam ja nista zatvorio, hajde ti posalji post jedan Tan.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35440

Učlanjen : 10.09.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:49

Tony ::
Nisam ja nista zatvorio, hajde ti posalji post jedan Tan.  happy

Pa ne mogu mamlaze jedan kad si zaključao PP. Ne treba post obrisati nego tebe s foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 25066

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:52

EROTIC MAN ::
ĆORAK. opet nije prošla poruka.  angry angry angry


ebem i tebe i tvoje sanduče   happy happy happy happy happy happy happy
Možda te stavio na ignor  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 15:54

Jeste Erki je bio u pravu, ili sam bio pijan ili netko provalio moju sifru, sorry Erki  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35440

Učlanjen : 10.09.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 16:01

Tony ::
Jeste Erki je bio u pravu, ili sam bio pijan ili netko provalio moju sifru, sorry Erki  happy

Garant nisi platio kebab i zbrisao si sa Trinkhalle. Zato ti se to desilo.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 16:04

Ma menjao sam jezik na javi , Balkanksi na Njemacki pa sam tu nesto se spetljo.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35440

Učlanjen : 10.09.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Sre 11 Apr - 16:05

Tony ::
Ma menjao sam jezik na javi , Balkanksi na Njemacki pa sam tu nesto se spetljo.  happy

Ehh, da si bogdo glavu promijenio.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Čet 12 Apr - 11:18

Tanguy ::
Mislim da gornji post treba obvezno obrisati. Jer mamalaz je zatvorio PP, a piše da mu je otvoren. Možda mu je šlic otvoren, ali PP kako navodi u gornjem postu nije.


imaš  happy  +   happy



happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Pet 13 Apr - 9:50

Uvredljivi i suprotni Pravilniku da
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Pet 9 Nov - 19:34

za brisanje sam uvredljivih postova, ali sam protiv iživljavanja pojedinaca koji su haoss doživeli kao vlastitu prćiju i brišu postove koji se ne slažu s njihovim mišljenjem happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Pet 9 Nov - 19:36

potpisujem  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Pet 9 Nov - 19:43

Necu da glasam  bas mi je svejedno samo vidim po postovima gore da se i ranije tresao forum..
Moram paziti da na vreme pobegnem pre jaceg udara. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48535

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610Pet 9 Nov - 19:48

Enesa ::
Necu da glasam  bas mi je svejedno samo vidim po postovima gore da se i ranije tresao forum..
Moram paziti da na vreme pobegnem pre jaceg udara. happy



nemoj da brineš Enesa, to je samo malo bezazleno đuskanje  happy


osećaj se uvek ovde sigurno, dobrodošlo  i voljeno   happy kiss  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje postova, da ili ne?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Je li moguće brisanje google računa na androidu?
» Fejsbuk pod istragom zbog smrti tinejdžerke koja se ubila nakon uvredljivih postova
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-