Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 O ljubavi su rekli .....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 16:59

„Ta Žena nije bila tek moja ljubavnica.Ona je bila prva i osnovna potreba moga duha.
Sada moje pesme traže moju glavu.Više nema ko da me sa njima pomiri.
To je samo Ona znala. A nije znala da zna.Pored Nje najopasnije misli pretvarale su se u divne i bezazlene metafore."

B.Miljkovic
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 16:59

"Nema velike sreće, bez zrna tuge koju nosi, ni tuge koja prošla nije. Samo još raširene kazaljke na satu ćutke pričaju priču da sam tu.
U tebi i oko tebe."


Ž.Laušević
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:00

Ljubav ne mora da moli niti da trazi. Ljubav mora da ima snagu da u sebi samoj dodje do izvesnosti. Onda nece biti vise vucenja, nego ce ona vuci."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:00

Ti modri podočnjaci su kao vlažni pesak upijali dremljive talase sjaja po kojima sam njene oči nekad lako pronalazio i u najvećim gužvama pogleda..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:00

"'Voliš li ga?' 'Ne' - odgovorila je gledajući u pod. Pokušavala je da ne napravi bilo kakav pokret, bilo kakvu promjenu na njenom licu koja bi je odala. 'Više ga se čak i ne sjetim.' A lagala je, itekako. Ne samo druge ljude, još gore... Lagala je samu sebe."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:01

"Kada se neko uvuče pod kožu,i postane nesvesno vazduh vašeg bića,džabe vam borbe i sav trud.
Misli su odavno pronašle svoj put."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:01

"Najzad, sreli smo se.Više nije imala crnu kosu, nego smeđu.Nije nosila kratke majce i nije bila onako mršava.Više nije bila klinka.Sjaj u očima bio je isti, kao prije mnogo godina.I moji osjećaji prema njoj, takođe.Ko kaže da ljubav jednostavno prođe?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:01

"Ti i ja nikada nećemo biti isti. Iz samo jednog razloga... Ja sam tebe nekada ispustio iz uplašenosti i istinskog straha, straha da se neću snaći u svemu tome kako valja. Ja sam istinski htio, a nisam znao kako. A ti... Ti si mene ispustila potpuno svjesno, iz pukog inata, sujete i ega. Neka ti bude."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:02

“Završiću našu priču s jednim moglo je biti, ali nije. I ko zna, kroz par godina kad sretnemo se, pričaćemo o nama kroz šalu, možda, mada ni jednom ni drugom neće biti smešno u dubini duše. A onda jednog jutra shvatićeš, kao i ja, da oni što se bude na drugoj strani kreveta nisu mi..”
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:02

Umoran sam...umoran je moj grad, moja ljubav...Ostavljam ti dušu pod nogama.
Presahli su izvori, nestali oblaci...slikam prazno nebo...goli kamen...Reci, reci mi: Nedostajem li ti kad si sama?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:02

Mi vjerujemo da smo povrijeđeni ako nam nije uzvraćena ljubav. Ali to nije ono što nas boli. Bol počinje kada ne dajemo ljubav.
Mi smo rođeni da volimo. Može čak da se kaže da smo mašine za ljubav. Mi istinski postojimo tek kada dajemo ljubav.
Svijet nas tjera da vjerujemo da mi zavisimo od tuđe ljubavi. No to je pogrešno uvjerenje i uzrok većine naših problema.
Istina je da mi zavisimo od toga da li dajemo ljubav. Ne radi se o tome šta dobijamo zauzvrat, nego o tome šta dajemo unaprijed.



Alan Koen
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sre 27 Jun - 17:03

"Ona je bježala od mene, a ja sam je slijedio. Sakrivala se, a ja sam tražio. Nije htjela da me pogleda u oči, a ja sam tražio taj pogled. Znala je da nisam taj, i ja sam znao da nam ne ide, ali htio sam suprotno. I još uvijek je tražim. I još uvijek je želim…..... Još uvijek je nemam…"
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Pet 29 Jun - 10:58

Velika je stvar biti voljen, a tek kolika je voljeti.”
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Sub 30 Jun - 13:39

Kako da znate da ste se zaljubili ???
Kad ti se dlanovi znoje, srce ubrzano kuca, a glas ti zastaje u grlu!
-To nije ljubav... To je Dopadanje

Ne mozes skinuti pogled il ruke s njega!
-To nije Ljubav... To je Pozuda

Zelis ga jer znas da je on tamo!
-To nije Ljubav... To je Usamljenost.

Privlace te drugi ali ipak ostajes sa njim!
-To nije Ljubav to je Lojalnost.

Ostajes sa njim jer znas da te voli ne zelis da ga povrijedis!
-To nije Ljubav... To je Sazaljenje.

Sa njim si, jer te ljubi i drzi za ruku!
-To nije Ljubav... To je Nesigurnost.

Da li si sa njim, jer jedan pogled na njega i srce tvoje preskace!
-To nije Ljubav... To je Strast.

Da li mu oprastas greske jer se brines za njega!
-To nije Ljubav... To je Prijateljstvo.

Da li mu govoris svakog dana da je jedini na kojeg mislis!
-To nije Ljubav... To je Laz.

Da li bi se odrekla svojih najdrazi stvari samo za njega!
-To nije Ljubav... To je Velikodusnost.

Da li on osjeca tvoje srce i dira te duboko u dusu, tako da te boli jako?
-Da to je LJUBAV !!!!!

Da li si sa njim zbog te sljepe, neshvatljice mjesavine bola, srece i uzivanja koja te privlaci njemu i cvrsto te drzi?
-Da To je LJUBAV !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Čet 5 Jul - 14:20

Nije važno koliko radiš, već je važno koliko ljubavi unosiš u ono što radiš i koliko to daruješ drugima. – Majka Tereza










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Pon 9 Jul - 9:29

Pronaći nekog koga voliš i tko ti uzvraća osjećaje je predivan, predivan osjećaj. Ali, pronaći srodnu dušu još je bolji osjećaj. Srodna duša je netko tko te razumije kao nitko drugi, voli te kao nitko drugi, tko će biti tu za tebe zauvijek, bez obzira na sve. Oni kažu kako ništa ne traje vječno, no ja čvrsto vjerujem u činjenicu da za neke ljubav živi i nakon što napustimo ovaj svijet
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Pet 13 Jul - 22:16

Ljubav se sastoji od jedne duše koja nastanjuje dva tela. – Aristotel
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:04

Ljubav je dovoljno strpljiva da izdrži mane koje ne možemo izlijeciti.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:05

Ljubav
je veličanstvena katastrofa: znati da se zalijećeš u zid i svejedno 
ubrzavati; srljati u propast s osmijehom na usnama; radoznalo čekati 
trenutak kad će se stvar usrati. Ljubav je jedino programirano 
razočaranje, jedina predvidiva nesreća koja se traži ponovo."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:06

Ljubav je najbolja melodija u muzici života. Bez nje, čovek bi zauvek bio neusklađen u ogromnom horu čovečanstva. (R. Šnajder)










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:06

nton Pavlovič Čehov
"Ljubav daje krila ali ih i potkresuje."










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:06

jubav je jednostavna.

Ljubav je prihvatanje. Prihvatanje ljudi onakvima kakvi su. A ne očekivanje onoga što ti želiš da oni budu.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 10:08

Prava je ljubav kao pojava duhova: svako o njima govori, ali ih je malo ljudi vidjelo.

Francois La Rochefoucauld










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 37

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Ned 15 Jul - 16:52

Nikad nije istinski voleo onaj koji misli da je ljubav prolazna.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55826

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610Pon 16 Jul - 13:16

Ljubav je kapljica nebeske rose koju nebesa kanuše u kaljužu života da mu zaslade gorkost.
Puškin










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 13 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
O ljubavi su rekli .....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Što bi rekli bivšima?
» Rekli su o vaspitanju
» O ženama su rekli..
» Psi !
» O muškarcima su rekli ..
Strana 13 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-