Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 17 Avg - 0:28

Prijateljstvo izmedju muškarca i žene ne postoji i tačka , ja bar takvo nisam imala ili je bilo strasne veze ili drugarstvo skroz bez veze.Meni su se moji prijatelji dopadali i kao muškarci,a i ja njima kao žena, to nam je u mnogome pokvarilo prijateljstvo ostali smo drugari ali je uvek neka struja prolazila kroz nas tada kad smo se intenzivno družili i danas kad se ugledamo a nismo više tako bliski. Rolling Eyes
Teško da bi neki muškarac moga biti samo moj dobar i iskren prijatelj,reč po reč uvek dodjemo do onog dela kad se počnemo magnetski privlačiti Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Little Wing

Elita
Elita

Little Wing

Ženski
Poruka : 1017

Učlanjen : 10.07.2011

Raspoloženje : Silno želim da mi bude dosadno!


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 17 Avg - 20:40

Ne mogu sebi dopustiti da ne verujem u iskreno prijateljstvo između muškarca i žene zato što imam prave, iskrene, muške prijatelje. Zbog onih koji to nisu bili ne mogu prestati da verujem da mi moji prijatelji to nisu.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 17 Avg - 21:53

Enigma ::
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene ne postoji i tačka , ja bar takvo nisam imala ili je bilo strasne veze ili drugarstvo skroz bez veze.Meni su se moji prijatelji dopadali i kao muškarci,a i ja njima kao žena, to nam je u mnogome pokvarilo prijateljstvo ostali smo drugari ali je uvek neka struja prolazila kroz nas tada kad smo se intenzivno družili i danas kad se ugledamo a nismo više tako bliski. Rolling Eyes
Teško da bi neki muškarac moga biti samo moj dobar i iskren prijatelj,reč po reč uvek dodjemo do onog dela kad se počnemo magnetski privlačiti Rolling Eyes



Nisi ti još upoznala pravog muškarca. Very Happy

Ovo što si do sada upoznala su bili samo mužjaci. Shocked

A ne muškarci. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 18 Avg - 12:46

Abu Dabi ::
Enigma ::
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene ne postoji i tačka , ja bar takvo nisam imala ili je bilo strasne veze ili drugarstvo skroz bez veze.Meni su se moji prijatelji dopadali i kao muškarci,a i ja njima kao žena, to nam je u mnogome pokvarilo prijateljstvo ostali smo drugari ali je uvek neka struja prolazila kroz nas tada kad smo se intenzivno družili i danas kad se ugledamo a nismo više tako bliski. Rolling Eyes
Teško da bi neki muškarac moga biti samo moj dobar i iskren prijatelj,reč po reč uvek dodjemo do onog dela kad se počnemo magnetski privlačiti Rolling Eyes



Nisi ti još upoznala pravog muškarca. Very Happy

Ovo što si do sada upoznala su bili samo mužjaci. Shocked

A ne muškarci. [You must be registered and logged in to see this image.]

Bili bi ti i ja ok drugari [You must be registered and logged in to see this image.] ne bi nam seks na pamet pao [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako spadaš u prave muškarce a ne mužjake jel [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica

Član
Član

Zvoncica

Ženski
Poruka : 6

Učlanjen : 26.07.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Ned 4 Sep - 14:24

Ju, ju, ju, kakvih hvalisavaca ima...

Ja imam dvojicu pravih prijatelja muškog pola sa kojima se družim već 30 godina, i to što imam sa njima ni za šta na svetu ne bih dala.
A daleko od toga da bilo koje od nas troje nije poželjno, ali, mi od početka imamo zdrav odnos, i sve funkcioniše savršeno. Sada su isto tako dobri prijatelji mog muža.
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 15.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Ned 4 Sep - 15:44

Ja imam dobrog prijatelja ali on je gey tako da je moguc prijateljstvo izmedju muskarca i zene. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sub 29 Okt - 13:57

Ne postoji, jedino ako je gey onda da.
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 28 Dec - 23:12

Postoji jedino onda kada je neko od njih ružan do zla boga [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 29 Dec - 0:37

Postoji prijateljstvo izmedju muškarca i žene , ja imam prijatelja i družimo se lepo.
Ne verujem u to da bi ikada bili nešto više od prijatelja jer ja njega uopšte ne gledam na taj način već kao brata koga puno volim.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 12 Jan - 17:29

Muški prijatelj: Druga vrsta dečka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Muški prijatelji oplemjenjuju naše živote na način na koji prijateljice to nikada ne bi mogle. Evo ''trikova'' kako da unesemo malo testosterona u svoj društveni život

U tinejdžerskim danima i ranim dvadesetim, moja prijateljstva su bila slijepa za pol. Više od polovine gostiju na mojim rođendanima su bili moji platonski muški prijatelji. Poslije nekih godina, dok sam planirala vjenčanje, bila sam šokirana spoznajom da je na listi gostiju, sa moje strane, samo jedan muškarac! Gdje su isparili moji onoliki muški prijatelji?

Činjenica je da mnoga prijateljstva teško opstaju kada udjete u ozbiljnu vezu. Sudeći po istraživačima sa Oksforda, u prosjeku "izgubite" najmanje dva bliska prijatelja, kada se sa nekim skrasite. Razlozi obično budu: selidba u novi grad (zbog ljubavi), slobodno vrijeme koje posvećujete samo partneru, ulazite u sasvim drugačiji život i imate sve manje dodirnih tačaka sa starim društvom. Muške prijatelje, sudeći po mom slučaju, je još lakše izgubiti iz vida.

Istraživanje je precizirano samo na muško – ženska prijateljstva koja padaju u zaborav i stručnjaci to obično dovode u vezu sa novim partnerom (vašim ili njegovim). Ljubomora partnera je osnovni razlog za raskidanje prijateljstava sa suprotnim polom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

U svijetu postoji jedno carstvo...

Uprkos preprekama, stručnjaci tvrde da postoje izvjesne prednosti koje prijateljstva sa muškim polom mogu donijeti. Pogled iz muškog ugla je samo jedna od njih. Pronicanje u način na koji oni razmišljaju, osjećaju i ponašaju se, su još neke. Uzaludno satima sa prijateljicama pokušavate da shvatite zašto vas muškarci sikiraju, prosto pitajte prijatelja, koji će vam razotkriti misteriju sa deset i manje riječi. Muški savjet koristan je ne samo u slučajevima nesporazuma sa dečkom ili bratom, već i sa šefom.

Vrijeme provedeno sa drugom takodje je lišeno zamjeranja i zvocanja ( tako normalno u odnosu dvije prijateljice), i potpuno je oslobađajuće. Bez potrebe da nekoga impresionirate, bez brojanja unešenih kalorija, bez tredicionalno ženskog takmičenja i nadmudrivanja, sa muškim prijateljem ste jednostavno opuštene!

Žene su prirodni rivali, često se takmiče oko istih stvari u životu, dok muškarci svoju igru igraju na drugoj poljani, po potpuno drugačijim pravilima. Kada najboljem prijatelju kažete da ste trudni, on neće osjetiti ljubomoru, što je sa prijateljicama čest slučaj!

A kad je u pitanju održavanje prijateljstva, i tu su manje zahtjevni. Prijateljica će se zabrinuti i zamjeriti vam ako joj se ne javite nedelju dana ili ne dođete na žurku. Sa muškarcima je druženje manje dramatično, jer očekuju manje, a zabavniji su! Kako da ih ne volite?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Što više, to bolje!

Ukoliko ste namjerile da proširite krug muških prijatelja, imamo dobre vijesti! Zahvaljujući slobodi koje nam današnje društvo daje, ravnopravnosti polova na radnom mjestu i uopšte, muške prijatelje čini se, nikad nije bilo lakše steći.

Interesantno je i to da smo danas prilicno slični u interesovanjima! Muškarci i žene idu zajedno u teretane, ali i na časove kuvanja i nije rijetko da se nečija drugarica pojavi na večeri pokera ili gledanju nekog važnog fudbalskog meča! Slična interesovanja i zajednička iskustva su takođe pogodno tlo za razvijanje platonskih veza.

Da bi ste bili sigurni da to druženje neće prerasti u nešto drugo, morate uskladiti svoje riječi i dijela sa namjerama! Poziv na večeru, na primjer, vašem prijatelju šalje potpuno drugačiju poruku od jednostavnog poziva da provedete popodne zajedno!

Na kraju, veze postaju ono kako ih drugi definišu, pa je važno i potrebno obavijestiti druge da ste samo prijatelji!

Izvor:Žena










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 12 Jan - 17:40

Moguce kad i ako prebrode onu pocetnu krizu zvanu privlacnost, i ako ce se ona ponekad ponovo s vremena na vreme vratiti da ih poseti i proveri kakvi su oni to prijatelji, ali boze moj -se la vie.
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 12 Jan - 18:25

Veoma tesko.Moze odnos da izgleda kao prijateljstvo a da jedno to drugacije vidi i nada se da ce kad - tad to prijateljstvo prerasti u nesto vise.Ta "skrivena" privlacnost moze dugo da bude zamaskirana prijateljstvom i da se cak nikada ne odkrije.Moze i da se odkrije kada se neke zivotne okolnosti promene.
Citali smo, a i susretali se sa takvim slucajevima.Ona je ostala sama, muz joj umro, poginuo, tu je najbolji prijatelj, nadje se i to prijateljstvo se pretvori u ljubav.

Imam dva slucaja iz moje okoline:

Rodjaka je ostala sama sa dvoje dece.Muz je poginuo.U prvim trenutcima se tu nasao ozenjeni , porodicni prijatelj...i prijateljstvo se pretvorilo u privlacnost i ljubav.Danas su jos uvek zajedno, on je ostavio svoju porodicu i zasnovao novu porodicnu zajednicu.

Drugi slucaj:

Koleginica sa posla izgubila muza, posle krace bolesti je umro.Nasao se takodje kucni prijatelj, i...vec po slicnom obrascu...sve se pretvorilo u ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Čet 12 Jan - 18:37

Hm, da, poznati su i meni razni "slučajevi" kućnih prijatelja koji se uvek stvore onda kada su najpotrebniji... Rolling Eyes ..samo ne znam zašto li se onda nazivaju "kućni prijatelji", kada obično kao predatori čekaju pravu priliku da ulete sa svojim tetošenjem.. happy

Interesantno je kada se malo bolje razmisli, kako i to prijateljstvo kao i sve vezano za ljubav i odnose izmedju para, može tako vešto da se glumi i prepravlja da su nešto što u stvari nisu, a prvom prilikom kada bi im se ukazala su za čas u stanju da pređu granicu ne razmišljajući o tome..Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Love

Elita
Elita

Dr.Love

Muški
Poruka : 1646

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sub 28 Jan - 0:58

Muško žensko prijateljstvo: Dobro i bez seksa

Muško-ženska prijateljstva itekako postoje! Zabluda je da se među njima uvijek mora razviti seksualna napetost. Ne tvrdimo da se ne događa, ali nikako nije pravilo

Prijateljstvo je dragocjeno bez obzira s kim ste prijatelj. Poznata vam je ona teorija: muškarci su s Marsa, žene s Venere i ne mogu biti istinski prijatelji. To je tako jer između punokrvnih heteroseksualaca uvijek postoji seksualna napetost. Prisjetimo se kako se samo uzrujamo kad se voljena osoba sprijatelji s primjerkom suprotnoga spola! Dakle, ništa od međuspolnih prijateljstava, je li tako?

E, pa nije, iako se medijska industrija trudi održati drukčiju sliku.

"Uvjerenje da muškarci i žene ne mogu biti prijatelji potječe iz drugog vremena, kad su žene bile kod kuće, muškarci na poslu (u lovu, u ratu, na gradilištu...) te je ljubavni odnos bio jedini način da budu zajedno", tumači Linda Sapadin, njujorška psihologinja u razgovoru za magazin Psychology Today. - "Danas muškarci i žene rade zajedno, imaju slične sportske i glazbene interese i druže se na razne načine."

Društvo je sve donedavna isticalo seks kao jedini "ispravan" muško-ženski kontakt. S jedne strane zato što stvara djecu i produžuje vrstu, a s druge jer se kroz seks pred sobom i pred drugima dokazujemo kao zdrave i plodne jedinke.

Prijateljstva između spolova bila su ili ignorirana ili banalizirana, a mnogi mediji i danas teže stvaranju dojma da je pohota prevladavajuća emocija pri susretu muškaraca i žena.

Mediji skrivaju istinu

O tome ima lucidnu teoriju zagrebački psiholog Vedran Kramer.
- "Seks i sve što iz njega izvire uzbudljivije je pa stoga i komercijalnije kao radnja filmova, serija i knjiga. Međuspolno prijateljstvo nije dovoljno privlačno da bi se autori njime bavili, jer seks se prodaje bolje. Stoga mediji radi profita preskaču i skrivaju jedan vrlo raširen vid međuljudskih odnosa - bestjelesnu povezanost muškaraca i žena."

Primjerice, film "Kad je Harry sreo Sally" s Meg Ryan i Billy Crystalom iz golih je komercijalnih razloga podržao predrasudu da je prijateljstvo muškarca i žene nemoguće. Očito su scenaristi zaključili da bi film bio manje gledan ako Harry i Sally na kraju ne bi spavali.

Ni televizijske serije nisu puno pomogle razbijanju predrasude. U "Prijateljima" se praktično svatko seksao sa svakim. Dakle, tobože su prijatelji, a napaljeni su jedno na drugo. Takvi se prizori utiskuju u svijest javnosti produbljujući sumnje u mogućnost bestjelesnog odnosa pripadnika raznih spolova.

Ženama je lakše!

Istraživači nam kažu da muškarci i žene ipak mogu biti prijatelji. Digitalni portal za upoznavanje Match.com proveo je anketu na 1450 članova, od kojih je 83% odgovorilo da međuspolna prijateljstva postoje, ali 67% anketiranih smatra da žene uspješnije od muškaraca održavaju odnos platonskim. Također, 94% vjeruje da odnos koji počne kao prijateljstvo može spontano prerasti u ljubav, dok 71% priželjkuje da im njihov budući partner ispočetka bude samo prijatelj.

Kako izgleda međuspolno prijateljstvo

Psiholog Don O'Meara sa Sveučilišta u Cincinnatiju proveo je opsežno istraživanje koje je objavljeno u reviji Sex Roles, predstavivši ključne istine o odnosima između spolova:

* U mlađim generacijama ima više muško-ženskih prijateljstava, što je rezultat liberalizacije društva i sve većeg prisustva žena na tržištu rada i u javnom životu.

* Muškarci imaju koristi od "miješanog" prijateljstva utoliko što su žene bolje slušateljice i tješiteljice. Žene se povjeravaju ženama, ali i muškarci se također povjeravaju ženama.

* Žene profitiraju od takvih prijateljstava, jer su im odnosi s muškarcima ležerniji i zabavniji od ženskih prijateljstava. Muškarci su zaštitnički nastrojeni čak i kad su samo prijatelji.

* Sudionici muško-ženskih prijateljstava najviše se vole nalaziti u dvoje i razgovarati. Oboje na taj način otkrivaju kako razmišlja suprotni spol.

* Seks nije bitan uvijek niti svakome. To može biti posljedica odsustva međusobne spolne privlačnosti, niskog libida, zauzetosti s drugom osobom ili različite spolne orijentacije (homoseksualne kod međuspolnog, odnosno heteroseksualne kod istospolnog prijateljstva).


Net
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34967

Godina : 49

Lokacija : UK, London

Učlanjen : 30.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sub 28 Jan - 16:15

Po milioniti put ću reći - POSTOJI!

Neverovatno je koliko mi je dobra ortakinja ali neverovatno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Uto 31 Jan - 7:45

Citat :
* Seks nije bitan uvijek niti svakome. To može biti posljedica odsustva
međusobne spolne privlačnosti, niskog libida, zauzetosti s drugom osobom
ili različite spolne orijentacije (homoseksualne kod međuspolnog,
odnosno heteroseksualne kod istospolnog prijateljstva).

Samo ako je jedna od ovih činjenica zastupljena onda da ..inače prijateljstvo izmedju muškarca i žene ..ne postoji [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Pcela

Elita
Elita

Pcela

Ženski
Poruka : 1889

Godina : 42

Lokacija : tamo gde nekog volim

Učlanjen : 22.06.2011

Raspoloženje : promenljivo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 19:55

Iskreno mislim da to prijateljstvo i nije bas moguce..Tj moguce je samo u slucaju da su oba prijatelja zauzeta i da pored sebe imaju voljene osobe...U drugom slucaju, kada provodis sa nekim puno vremena, i kada ti je neko drag kao osoba, lako se prijateljstvo pretvara u nesto vise...Mislim da se uvek bar sa jedne strane rode nekakva osecanja koja su vise od prijateljske ljubavi, i ako mnogi ne zele da priznaju to.
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 14.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:37

Abu Dabi ::
Nijedna žena nije odgovorila potvrdno na ovo pitanje. Very Happy

Neki muškarci jesu. Shocked


Zašto je to tako?
Zato što su žene uvjerene da njihovim čarima nitko ne može odoljeti.
A ja vas uvjeravam da može.
I na netu i u RL sam imao prijateljica. I nikada u njima nisam gledao "potrošnu robu".
Već "samo" osobu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Iako je neke to "pogodilo". [You must be registered and logged in to see this image.]
Sve je to sujeta jer kako neko da se ne pali na njih i gleda u njima samo drugaricu, tad misle da li im mozda nesto fali.
Ako njima ne fali onda onaj koji moze da ima u zeni samo prijatelja, taj mora da je peder.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:41

Citat :
Ako njima ne fali onda onaj koji moze da ima u zeni samo prijatelja, taj mora da je peder.

Bravo Stepp.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 14.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:45

Doduse, moram da priznam da ako postoji fizicka privlacnost nije lako ostati sa zenom prijatelj.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:46

Steppenwolf ::

Ako njima ne fali onda onaj koji moze da ima u zeni samo prijatelja, taj mora da je peder.

Mislim da je ovim sve rečeno happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 14.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:50

A sta ako nije peder vec je samo zena neprivlacna?
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:50

Peder vas pozdravlja. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 14.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:52

Gde si brrrateee. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610Sre 29 Feb - 21:55

Steppenwolf ::
A sta ako nije peder vec je samo zena neprivlacna?

To onda potvrđuje tezu da samo i SAMO u tom slučaju kad je jedan od njih ružan, može biti prijateljstva između muškarca i žene Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razgovor izmedju muža i žene
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Šta žene najviše cene kod svog muškarca?
» Žene kojima se muškarci žene
» Muško - ženski odnosi
Strana 3 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-