Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:01

Zdravo brale. happy

Nevjerovatna je ta ženska logika. Mojim sisama, mojoj guzi i mom međunožju nitko nemere da odoli. Užasssss. angry
Kada me baš vučete za jezik.
Spavao sam u krevetu sa prijateljicom iza jednog tuluma. Ona je zgodna. Komad. Ja u gaćama, ona još i grudnjak imala. Laughing
I popio sam par pića. Tada sam "najgori". happy
Nije mi palo na pamet da ju taknem. Iako se ona iščuđavala ujutro što bar nisam "probao".
Pa ona je bila moja PRIJATELJICA.
Moja prijateljica. Ne komad mesa. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:03

Citat :
To onda potvrđuje tezu da samo i SAMO u tom slučaju kad je jedan od njih ružan, može biti prijateljstva između muškarca i žene Laughing



Upravo tako [You must be registered and logged in to see this image.]

Nikada nisam imala muškog prijatelja a da se to prijateljstvo nije pokvarilo medjusobnom privlačnošću..pretvorilo se u vezu ali od prijateljstva ..više ništa Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio wild filly dana Sre 29 Feb - 23:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 15.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:04

Abu Dabi ::
Zdravo brale. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nevjerovatna je ta ženska logika. Mojim sisama, mojoj guzi i mom međunožju nitko nemere da odoli. Užasssss. [You must be registered and logged in to see this image.]
Kada me baš vučete za jezik.
Spavao sam u krevetu sa prijateljicom iza jednog tuluma. Ona je zgodna. Komad. Ja u gaćama, ona još i grudnjak imala. Laughing
I popio sam par pića. Tada sam "najgori". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije mi palo na pamet da ju taknem. Iako se ona iščuđavala ujutro što bar nisam "probao".
Pa ona je bila moja PRIJATELJICA.
Moja prijateljica. Ne komad mesa. [You must be registered and logged in to see this image.]
Svaka cast, brale, veci si karakter od mene, ja bih mozda pozeleo da je probam.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:11



Ma, sigurno mu se spavalo happy ..inače, ne verujem da bi se uzdrzao da ne proba, pa šta bude.. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:13

Mislim da smo se počeli razbacivati terminom "ružan". Rolling Eyes
Što nije ni u kom slučaju u redu.
Postoje žene koje su po svim kriterijima zgodne. Lijepe. Ali meni nemaju "ono nešto". I ne privlače me.
Ali zato postoje, neki ovdje bi rekli "ružne", koje su meni strašno hebozovne. happy
Nije stvar u ljepoti, već u tome ima li žena "ono nešto" ili nema.

Zaključak. Nema ljepota veze sa prijateljstvom. Ima sa stavom. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:16

Zaključak je taj da ipak nema prijateljstva izmedju muškarca i žene ako se oni medjusobno privlače ..tj.imaju ono ''nešto'' u sebi ..

A prijateljstvo izmedju onih koji se ne privlače je moguće jer onaj drugi nema ono ''nešto'' [You must be registered and logged in to see this image.]

Nešto mi je ovaj stav labav [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 15.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:21

I meni je nesto labav.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:23

Da li vjerujete da je moguće kada osobu suprotnog spola odabereš za prijatelja ili prijateljicu, da jednostavno isključiš mogućnost intimnosti. Neka te i privlači, ok. Ali da li je moguće isključiti "nadogradnju" prijateljstva? U startu. I toga se pridržavati.
Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Član
Član

Steppenwolf

Muški
Poruka : 119

Lokacija : vucja jazbina

Učlanjen : 15.10.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 29 Feb - 23:34

Ma moguce je, ali mozes i da podlegnes da predjes tu granicu i tada obicno vise nije isto.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 46

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 9 Mar - 12:49

Mogu li žene i muškarci biti samo prijatelji, bez romantičnih osećanj Mnogi smatraju da je ideja muško-ženskih prijateljstava vrlo simpatična, ali ona ne postoje.
Pre ili kasnije u takva se prijateljstva upletu ljubavna osećanja. Muškarcu i ženi je vrlo teško imati platonsku vezu - obično zasmetaju osećanja i prijateljstvo se raspadne jer jedna strana postaje ljubomorna ili posesivna. Hoće li vaša strast mirovati dok se dobro provodite i zabavljate u zajedničkim aktivnostima, deljenju stavova i vrednosti s osobom suprotnog pola koja vam je samo prijatelj. Možda neće... Za razliku od brojnih ljubavnih priča , muško-ženska prijateljstva se retko spominju i opisuju kao dugotrajni odnos među osobama. Čak se i poznati film „Kad je Harry sreo Sally“ o muško-ženskom prijateljstvu na kraju pretvorio u priču o romantičnoj ljubavi.
Naravno, javlja se i problem partnera muškarca i žene koji su samo prijatelji... Oni nisu presretni čitavom situacijom, posebno ako njihovi partneri provode mnogo vremena s prijateljem/prijateljicom, pa čak i zajedno izlaze.
S druge strane, mnogi se čude zašto muško-ženska prijateljstva ne bi bila moguća. Njima je sama pomisao na romantična osećanja u takvom odnosu neuobičajena. U jednom istraživanju sprovedenom među osobama koje imaju prijatelja suprotnog pola, čuli su se brojni pozitivni komentari. Muškarcima je odgovaralo to što ne moraju glumiti macho tipove pred ženama. Mogu pokazati svoje slabosti, koje žene prihvataju. Ženama se pak sviđa uvid u muška razmišljanja i činjenica da je prijateljstvo s muškarcem znatno manje komplikovano od ženskih odnosa. No žene se razočaraju kad otkriju da ne mogu s muškarcima razgovarati na isti način kao s prijateljicama.
Da li sve ovo znači da muškarci i žene mogu biti prijatelji?
Jednostavni odnosi su retki, tako da je odgovor na ovo pitanje: "Zavisi!" O čemu zavise ova prijateljstva? Zavise o tome koliko je svaka osoba spremna rasti i otvoriti se. Ovakva prijateljstva traže od muškarca i od žene da aktiviraju deo sebe koji obično ne koriste u istopolnom društvu.
Prema istraživanju muškarcima se muško-žensko prijateljstvo više dopalo zbog opšteg kvaliteta, odnosa i užitka, kao i razgovora sa ženama. Za muškarca, prijateljica znači da može pokazati emocionalnu stranu i svoju ranjivost. Ženama prijatelji pomažu da pokažu svoju nezavisnost i grublju stranu. Prijateljstva s muškarcima su opuštenija i zabavnija jer oni nisu previše osetljivi na neke stvari. Ženama se dopada zaštitnički odnos i toplina koju im pružaju muškarci, no najviše ih privlači činjenica da će moći otkriti šta muškarci zapravo misle. Negativno je u ovoj vezi to što nema relativne emocionalne uzajamnosti i intenziteta, kakva postoji među prijateljicama.
Kako ljudi započinju ozbiljne veze ili brakove, muško-ženska prijateljstva postaju sve teže održiva. Čak se ni najsigurnijoj osobi neće svideti ideja da se njen partner sprijateljio s osobom suprotnog pola, posebno ako je ta osoba privlačna.
Konačni zaključak je da muškarci i žene mogu biti prijatelji, ali ne na isti način kao prijatelji istog spola. I važno je da se pitanje „zašto smo prijatelji“ nikada ne pojavi.
Znaci, sve je u sustini pitanje karaktera i postavke stvari i sve moze da bude moguce!
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 46

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 9 Mar - 12:54

Setajuci po netu naisla sam na jedan Blog gde jedan muskarac govori o Musko-zenskom prijateljstvu, bilo mi je zanimljivo i evo stavicu ga ovde pa bih da cujem sta mislite o tome.



MUŠKO – ŽENSKO PRIJATELJSTVO

Muškarac ženu, može voleti kao majku, sestru, ljubavnicu ili ćerku.
U njegovom mozgu ne postoji pojam ŽENA-PRIJATELJ.
Može je poštovati kao sestru, ili žudeti za njom kao za potajnom ljubavnicom, ali nikako je voleti kao prijatelja.

Zašto?!

Odgovor je prost.
Muškarci biraju nove prijateljice po izgledu! Još od najranijih dana, njihove prijateljice postaju one devojke, koje su im simpatičnije.
To se nastavlja i kasnije!
I tako, dok žene posmatraju muškarca kao prijatelja, i ništa više, muškarac ženu posmatra uvek, kao nešto više od prijatelja... Kao potencijalnu ljubavnicu!

Muškarac toga ili nije svestan, ili je dovoljno pametan da Vam to ne prizna.
Jer bez obzira na ljudske kvalitete žene, on odbacuje kvalitete i posmatra je samo kao ženu.
Naravno, priroda je tako udesila stvari!

Ne verujete?!
Koliko muškaraca se posle petnaeste godine druži sa ružnim devojkama, ili bira za poznanice ružne i (fizički) ne dopadljive žene?!
Minoran procenat! A, zbog čega?!

Pa, vraćamo se na osnovu „muškarci biraju nove prijateljice po izgledu“.
Postoji i ono druženje gde muškarac vidi neku korist u druženju,
i kada ostvari tu korist, prijateljstvo prestaje.
Tada žena može biti ružna.

Ali kada bira svoje žensko društvo,
on bira najbolje (čitaj: njemu najdopadljivije) dostupno.

Nema tog muškarca koji nije pomislio na seks sa svojom prijateljicom!

Naravno! Postoje faze u tom prijateljstvu, kada on na to više ne pomišlja, ali to ipak, u većini slučajeva ostaje negde duboko I DALEKO kao opcije.
To je ona faza kada je poštuje kao sestru!
I, to je ona faza, gde priroda dozvoljava da taj odnos izgleda najiskrenije prijateljski.

Kako doći do te faze?!

Prvo, imamo prijateljski odnos sa početka muško-ženskog druženja.
Taj odnos je pun naboja, i pun flerta.
Ženi će to izgledati normalno, jer njoj je više u prirodi da flertuje.

Samim time, taj naboj joj neće izgledati tako jak, i okarakterisaće ga kao pažnju i drugarstvo (u slučaju da nije zainteresovana za muškarca,
ili da nije dostupna), dok je kod muškarca ta stvar potpuno drugačija.

Cela njegova priča se vrti oko dobijanja ženske naklonosti i pažnje.
Radio on to svesno ili nesvesno, njegova angažovanost (u početku) nije drugarske prirode.
Već muške prirode!

Ali ako je za utehu ženama, iskrena je!

Ta, njegova želja da se zbliži s tom ženom je iskrena!
A, sad, to što je to jedini način (kroz prizmu svojih nagona), da se muškarac zainteresuje za ženu, stvar je prirode koja ga je osiromašila.

Ali osiromašila na njegovu korist! Kao kada je Bog uzeo rebro Adamu,
i priroda mu je oduzela neke darove ženskog mozga,
ali ni zbog čega drugog, nego da bi mu podarila dar MUŠKOSTI.
Ne bi li bio što bolji mužijak!

Emocijalni muškarac, kakvog bi žene htele, bi bio loš i nekoristan muškarac.
Neupotrebljiv! Deci bi bio druga majka, umesto neophodnog oca (što je sada druga tema, u koju neću,
ili neću trenutno zalaziti. Ne znam još gde će me pisanje odvesti!)!

Nego, da se ne lažemo!
Svaka mlada (mada ne mora biti mlada) žena u svom prijatelju, muškarcu, ipak vidi nekog, kome se dopada, i misli da poklonjena pažnja predstavlja nešto više.
Jer i žene isto (i prirodno) žele naklonost i zaštitu muškog društva.

No, žena ima to nešto, što blokira nagone, i više je nesvesno vodi kroz sve odluke.
Pa zasniva poznanstvo na još nekim stvarima sem izgleda.
Tako da je za zreliju ženu, prijateljstvo – samo prijateljstvo.

Ali to nešto, dolazi kod žene, tek sa dobijanjem dece!

Tek kada otkrije ljubav prema detetu,
kod žene se emocije uravnoteže.
Čitava hemija u glavi se menja, i ona realnije posmatra stvari.

Do tada muškarac, najbitnija stvar,
pada deset mesta ispod, a osećanja za dete čak probijaju plafon,
i penju se za još deset nedostupnih mesta za bilo šta drugo (a kamoli muškarca).

I kod muškarca se tada sve menja (sa dobijanjem potomstva),
ali ne tako drastično!
Za razliku od žene, gde prijateljstvo postaje prijateljstvo, on će i dalje posmatrati svaku novu ženu kao potencijalnu ljubavnicu.

Nego da se vratimo na drugu fazu muško-ženskog prijateljstva!
Hemija!
Dok postoji fluid, ima i flerta, ima i zainteresovanosti za osobu suprotnog pola (svaka, pa i najmanja zainteresovanost je BITNA,
i nije ni malo bezazlena!), a samim tim se i održava to „prijateljstvo“.

Nesvesno, vremenom su flertovi ili učestaliji, ili nestaju!
U ovoj fazi se iz ovog „proto-prijateljstva“ muškarca i žene može razviti ljubav,
ili nekakav odnos (da ne ulazim trenutno u detalje muških želja). Za to je preduslov da se flertovi nastave.

U koliko nestane flertova, taj odnos „proto-prijateljstva“ muškarca i žene može sazreti i pretvoriti se u neki manje seksualno motivisan odnos, mada je NAJČEŠĆI ishod PREKID tog muško – ženskog odnosa.

To je prelomna faza u onome, iz čega se kasnije može izroditi nešto, što možemo nazvati muško - žensko „prijateljstvo“.

Za muškarca taj pad flertova i tog uzajamnog naboja,
može dovesti do prelaska iz interesovanja u neku vrstu poštovanja,
što je retko! Uglavnom se tada gasi muškarčeva potreba za društvom te žene!

Iz onoga što sam ja uspeo da sakupim od iskrenih muškaraca ovoga sveta (samo pravi muškarac je iskren!), njih 76% (nas 76%) želi seks sa nekom od svojih prijateljica.

ALI NE I VEZU!
Što govori mnogo o ovom odnosu i njegovim osnovama!
SEKS da, VEZA s njima ne!

Tek trećina bi želela i vezu!
I u takvim slučajevima, nije retko da se „prijateljstvo“ pretvori u nešto više.

44% (verujem iskrenih) žena je priznalo,
da bi i one probale, ili jesu probale seks sa prijateljem.
Procenat onih koje su probale (ako me ne vara digitron i njihovi iskazi) je 16%.

Koliko žena želi vezu s muškarcem koji im se u dnevniku vodi kao „prijatelj“?!
5% njih (neke rekoše posle dužeg razmišljanja)!

Iz ove proste statistike,
vidimo da su muškarci daleko zainteresovaniji za nešto više od prijateljstva sa ženom, što i potvrđuje moju teoriju. (Ili su muškimiskreniji?)

30% muškaraca bi u vezu sa prijateljicom, 5% žena bi u vezu s prijateljem.

Mislite li da Vam razvejavam iluziju o muško – ženskom „prijateljstvu“ nekakvim glupostima?!
Mislite da to zaista postoji?!
Žene verovatno misle, a muškarci se mole da žene ovo ne čitaju! Oni znaju da je istina!
I ne verujem da će ikome priznati,
ili da će ikada biti svesni procesa koji ih guraju ka ženama!

Priznavanje „Da, želim da spavam s tobom!“ će najverovatnije trajno promeniti pogled žene na taj „prijateljski“ odnos, i na ono što je za nju bilo samo prijateljstvo.

Počeće lagano izumiranje lažnog „prijateljstva“.
Ali ne može bolje!
To je najiskrenije što muškarac može da pruži! Ne radi on to svesno i proračunato.

I žena u stvari ne bi trebalo da čita ovo,
ako zaista veruje da muškarci mogu biti drugačiji.
I da postoji iskreno muško – žensko prijateljstvo!
Jer ovo je istina! „Vuk dlaku menja, ali ćud nikada!“

Ne može se odmah preskočiti sve,
i doći u fazu kada muškarac poštuje ženu kao sestru,
i kada je njegova motivacije neke blaže (od čiste muške) prirode.

Muškarac će radije šetati gradom i raspredati prazne priče sa lepom ženom (čitaj drugaricom),
nego provesti kvalitetno vreme s nekom genijalnom, ali njemu, fizički ne dopadljivom!

Lepu će držati pod ruku,
i biće ponosan, dok mu drugi muškarci zavide misleći da je ta žena njegova (gde on i sam veruje da će ona jednom biti njegova),
dok će sa ružnom hodati na distanci, pričati na distanci, i biti nešto sasvim drugo, nego kada su sami!

Trudiće se da ga što manje ljudi vidi u nekoj vezi,
sa njemu ne dopadljivom prijateljicom,
iako to može biti neko od najranijih i najiskrenijih prijateljstava
(a počelo je tada, isto onako, kao i ostala muško – ženska prijateljstva!) Tada je i nju birao po izgledu i pražnji koju je bila spremna da mu pruži!

Dakle, da bi muško – žensko prijateljstvo, preraslo u stvar,
najbližu prijateljstvu, neophodno je da prođe sve faze i da sazri.

Ali u većini slučajeva, nema ploda, jer ono nikada ne dozri!

Muškarci i žene se rastaju!
Sklopljeni raznim okolnostima, kao što su škola, posao, ili bilo kakva izolovanost, muškarci i žene bivaju usmereni jedni ka drugima.

Kada muškarac više nije u tom „začaranom krugu“,
gde samo sreće i fokusira pažnju na iste žene,
njegove veze i želje za tim ženama slabe. I on im se retko vraća! I kao ženama i kao prijateljicama.

I tu, kada su spojeni okolnostima, on onim istim principima bira prijateljice!
Čim dođe u novu sredinu, sa novim ženama, priča se ponavlja! Pošto je po prirodi (uglavnom) nesiguran,
on zadobija žensku pažnju na najlakši način – pokušajem da se sprijatelji.

Nije retko da žene dobijaju poklone od svojih prijatelja, poklone koji su isključivo vezani za ljubavničko ili supružničko poklanjanje.
I žena to prozre i pređe preko toga, verujući da je u pitanju samo prijateljstvo, i da ništa više od toga ne može biti.

I ne moraju to biti pokloni, mogu biti neki gestovi! I ti gestovi su sve, sem „prijateljski“!

Bilo kako bilo, muškarac je opsednut ženama.
I tražiće ovaj ili onaj način da im se približi.
Nesvesno ili ređe svesno, muškarac je primoran da se samo povinuje svojoj prirodi!
Nekad mu zapadne i komad razuma, pa bude iskren, kao ja sada!
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sre 28 Mar - 20:16

Citat :
Iz onoga što sam ja uspeo da sakupim od iskrenih muškaraca ovoga sveta
(samo pravi muškarac je iskren!), njih 76% (nas 76%) želi seks sa nekom
od svojih prijateljica.

Meni je ovo dovoljno da bih shvatila da u stvari muškarac ne može da bude prijatelj sa ženom iako bi ona mogla da bude njegova prijateljica .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali ..pošto sam ja plavuša ..možda nisam dobro razumela 76% i nije neka cifra..šta je to naspram 100%..sitnica.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sub 31 Mar - 13:17

100% - 76% = 24%

24%.

Pravih, iskrenih muškaraca. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ženskih prijatelja. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Love

Elita
Elita

Dr.Love

Muški
Poruka : 1646

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 3 Maj - 17:19

Muško ženski odnos

Kada neko od tebe ocekuje ljubav
a ti mu nudis prijateljstvo,
isto je kao kad prosjak umire od zedji
a ti mu nudis koricu hleba...
Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Sub 19 Maj - 22:53

Ne,,,,,jedino ako je muškarac voli isto muške onda mogu da budu dobri prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Uto 7 Avg - 0:35

Kako vreme prolazi a ja se sve intenzivnije družim sa muškim prijateljem počinjem da razmišljam drugačije .. Rolling Eyes
Možda ovo i može da uspe ..samo.. dokle.. pitanje je .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Muško - žensko prijateljstvo ..gde to ima.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 22:05

postoji,ukoliko se ne privlace,to je onda vise zastitnicki odnos,nesto tipa brat-sestra.inace,neko od njih dvoje uvek gaji intezivnija osecanja,koja krije.tako da ja ne verujem,za jednog -prijatelja- sam se udala.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 23:31

Tačno tako ..muško ženska prijateljstva ne postoje ..sve je to kratkog daha.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 23:46

Nijedno prijateljstvo ne postoji ako se osobe međusobno ne uvažavaju, poštuju i cijene. Nema tu kratkog ili dugog daha. Ili daha ima ili nema. Prijateljstvo nije jednosmjerna cesta. Ne nastaje preko noći. Prijateljstvo je biljka koja se njeguje i pazi. Na prijateljstvu se radi tokom cijelog prijateljevanja. Postoje osobe koje na suprotni spol gledaju kao na osobe, a ne kao na "sredstvo za parenje". A vlastitu nesposobnost održavanja prijateljstva je najlakše obrisati tako da se mješovita prijateljstva negiraju. Ako.

I normalno da postoji prijateljstvo između muškarca i žene. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 23:51

Samo ako privlačnost medju njima ne postoji možda to prijateljstvo i ima neke mogućnosti da se ostvari ..ali ako postoji i mrvica onoga da se medjusobno privlače ..ništa od prijateljstva ..kažem..može da postoji.. ali samo na kratko ..dugoročno ne.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 23:57

Štos i je u tome da privlačnost postoji. I neka postoji. I neka oboje znaju da postoji. Pa što. Pa nisu životinje, da će se odmah "blebnuti". Kontrolirati će se. To je još viši nivo, koji kod unisex prijateljstava ne postoji. Jedno drugo privlači, ali jedno drugo cijeni, jer zna da je recimo ovo drugo u sretnoj vezi. I neće riskirati prijateljstvo nekim nepromišljenim postupkom.

Čak mislim da je muško žensko prijateljstvo, u kojem se međusobno privlače vrrh međuljudskih odnosa.

Vrrrh. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 10 Avg - 0:11

Nema šanse happy jer onda će biti ljubomorno na njihove partnere, happy a osobe koje uz to žele da je taj "prijatelj" samo njihov i ničiji više tada imaju veeliki problem Neutral ..kako se izboriti s tim... happy ...Tada dolazi do nervoze, svađa i bezrazložnih scena, kojih u pravom prijateljstvu ne bi trebalo biti...

I nemogu se osobe koje se privlače biti prijatelji ni u kom slučaju happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 10 Avg - 0:23

Privlačnost ne znači zaljubljenost. Samo dopadanje. Mislim da kod privlačnosti nebi trebalo biti ljubomore. Laughing

Jer ako je neko ljubomoran kod privlačnosti, što onda radi kad je zaljubljen. Shocked










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 10 Avg - 0:29

Pa, recimo ukratko, ... kad je zaljubljen, tada je i posesivan, ljubomoran još deset puta više nego pre , pa onda verbalno maltretiranje , optuživanje za sve i svašta, jer u toj svojoj frustraciji zbog toga što ne može imati tog svog prijatelja, on na taj način izražava svoju nemoć ...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 40090

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610Pet 10 Avg - 0:36





  • Sve ovisi o tome koliko si stabilna osoba, da se tako izrazim..ako
    ne želiš prekršiti neke vrednosti koje ti znače i postaviš jasne
    granice, sve je moguće pa tako i muško-žensko prateljstvo. Imam puno
    muških prijatelja-više nego prijateljica i stvarno su muškarci bolji
    prijatelji ženama nego žene ženama. Meni se također jedno vreme ta
    teorija o prijateljstvu suprotnih spolova činila nemogućom,
    zato što sam nailazila na muškarce koji ne razmišljaju glavom već onom
    stvari, a i također je moja sadašnja veza počela s prijateljstvom..tako
    da je moje uverenje bilo poljuljano..no međutim, stekla sam divne muške
    prijatelje a vjerujem
    da ako ništa drugo, među muškarcima vredi ona: ne diraj ono što nije
    tvoje, tj. prijateljevo.




Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razgovor izmedju muža i žene
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Šta žene najviše cene kod svog muškarca?
» Žene kojima se muškarci žene
» Muško - ženski odnosi
Strana 4 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-